Login by IP (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Do nothing.
es: No hacer nada.

en: edit
es: editar

en: Session
es: Sesión

en: Page settings
es: Opciones de página

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
