Login by IP (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Do nothing.
et: Ära tee midagi.

en: edit
et: muuda

en: Session
et: Sessioon

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
