Login by IP (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: edit
eu: editatu

en: Session
eu: Sesioa

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
