Login by IP (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: strika

en: Username
is: Brúkaranavn

en: edit
is: broyt

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
