Login by IP (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Do nothing.
fr: Ne rien faire.

en: edit
fr: modifier

en: Page settings
fr: Paramètres de la page

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
