Login by IP (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Do nothing.
gl: Non facer nada.

en: edit
gl: editar

en: Session
gl: Sesión

en: Page settings
gl: Axustes da páxina

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
