Login by IP (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Do nothing.
he: אל תעשה דבר.

en: edit
he: עריכה

en: Session
he: תהליך

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
