Login by IP (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Do nothing.
hi: कुछ नहीं करना.

en: edit
hi: संपादन करें

en: Session
hi: सेशन

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
