Login by IP (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Do nothing.
hu: Ne tegyen semmit.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Session
hu: Munkamenet

en: Page settings
hu: Oldalbeállítások

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
