Login by IP (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: delete
it: elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Do nothing.
it: Non fare niente.

en: edit
it: modifica

en: Session
it: Sessione

en: Page settings
it: Impostazioni pagina

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
