Login by IP (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Do nothing.
ja: 何もしない。

en: edit
ja: 編集

en: Session
ja: セッション

en: Page settings
ja: ページの設定

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
