Login by IP (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Do nothing.
kn: ಏನೂ ಮಾಡದಿರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Session
kn: ಉಪಆವೃತ್ತಿ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
