Login by IP (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
