Login by IP (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Session
lt: Sesija

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
