Login by IP (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: edit
lv: labot

en: Session
lv: Sesija

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
