Login by IP (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Do nothing.
pl: Nie rób nic.

en: edit
pl: edytuj

en: Session
pl: Sesja

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Invalid user.
pl: Nieprawidłowy użytkownik.

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
