Login by IP (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Do nothing.
pt: Não fazer nada.

en: edit
pt: editar

en: Session
pt: Sessão

en: Page settings
pt: Configurações da página

en: Invalid user.
pt: Usuário inválido.

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
