Login by IP (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Do nothing.
pt: Não faça nada.

en: edit
pt: editar

en: Session
pt: Sessão

en: Page settings
pt: Definições da página

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
