Login by IP (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: edit
ro: modifică

en: Session
ro: Sesiune

en: Page settings
ro: Setări pagină

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
