Login by IP (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Do nothing.
ru: Ничего.

en: edit
ru: изменить

en: Session
ru: Сессия

en: Page settings
ru: Настройки страницы

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: When the session limit is exceeded
ru: Когда лимит сеансов превышен
