Login by IP (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Do nothing.
sk: Nerobiť nič.

en: edit
sk: upraviť

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
