Login by IP (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: edit
sl: uredi

en: Session
sl: Seja

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
