Login by IP (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: edit
sr: измени

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
