Login by IP (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: delete
sv: radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Do nothing.
sv: Gör ingenting.

en: edit
sv: redigera

en: Page settings
sv: Inställningar för sida

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
