Login by IP (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Do nothing.
tr: Birşey yapma.

en: edit
tr: düzenle

en: Session
tr: Oturum

en: Page settings
tr: Sayfa ayarları

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
