Login by IP (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Do nothing.
vi: Không làm gì cả.

en: edit
vi: sửa

en: Session
vi: Phiên làm việc

en: Page settings
vi: Các thiết lập trang

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
