Login by IP (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: edit
az: redaktə et

en: Session
az: Sessiya

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
