Login by IP (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Do nothing.
ca: No facis res.

en: edit
ca: edita

en: Session
ca: Sessió

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
