Login by IP (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: edit
cs: upravit

en: Session
cs: Relace

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
