Login by IP (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: edit
cy: golygu

en: Page settings
cy: Gosodiadau tudalen

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
