Login by IP (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: edit
el: επεξεργασία

en: Session
el: Σύνοδος

en: Page settings
el: Ρυθμίσεις σελίδας

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
