Login by IP (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Do nothing.
fa: هیچ کاری انجام نده

en: edit
fa: ویرایش

en: Session
fa: نشست

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
