Login by IP (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
