Login by IP (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Do nothing.
hr: Ne radi ništa.

en: edit
hr: uredi

en: Session
hr: Sesija

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
