Login by IP (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Session
hy: Սեսիա

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
