Login by IP (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: edit
jv: sunting

en: Session
jv: Sési

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
