Login by IP (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Session
km: សម័យ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
