Login by IP (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: edit
th: แก้ไข

en: Page settings
th: การตั้งค่าหน้า

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
