Login by IP (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: edit
uk: редагувати

en: Session
uk: Сеанс

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Invalid user.
uk: Недійсний користувач.

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Deny access
uk: Відмовити у доступі

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки
