Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Text
ar: نص

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Integer
ar: عدد صحيح
