Login Custom Field (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Text
az: Mətn

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: Integer
az: Tam
