Login Custom Field (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Text
be: Тэкст

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Integer
be: Цэлае
