Login Custom Field (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Text
bg: Текст

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход
