Login Custom Field (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: Integer
ca: Enter

en: Phone Number
ca: Telèfon
