Login Custom Field (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo
