Login Custom Field (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Text
cy: Testun

en: Other
cy: Arall

en: Log in
cy: Mewngofnodi
