Login Custom Field (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Text
da: Tekst

en: Other
da: Anden

en: Log in
da: Log ind

en: Integer
da: Heltal

en: Phone Number
da: Telefonnummer
