Login Custom Field (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός
