Login Custom Field (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Text
eo: Teksto

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Integer
eo: Entjero
