Login Custom Field (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Text
es: Texto

en: Other
es: Otro(s)

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Integer
es: Número entero

en: Phone Number
es: Número de teléfono
